Güven Film Plastik Ambalaj San. Ve Tic.A.Ş. Güven Film Plastik Ambalaj San. Ve Tic.A.Ş.
Güven Film, İbrahim ZANLI tarafından 65m2 bir alanda İzmir’de 1996 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılında, Artan iş hacmine bağlı olarak 500m2 olan yeni hizmet binasına taşınmıştır. Süper Film A.Ş’nin Ege ve Akdeniz Bölgesi distribütörlüğü yapılmıştır.
 
2013 yılında Tam otomatik ve yarı otomatik film dilme hatları yatırımı yapılarak, Manisa ilinde 1500m2 alana sahip üretim binasına geçiş yapılmıştır.
 
2016 yılında Muradiye Sanayi Bölgesi’nde 7500m2 modern yeni üretim tesisine tamamlanıp geçiş yapılmış ürün yelpazesinin genişletilmesi ve büyüme stratejileri çerçevesinde 5 katlı Coex Ekstruder Film hattı yatırımı yapılmıştır.  Artan talebe bağlı 5 adet full automatic film dilme makinaları yatırımı yapılarak, HDPE Yüksek Hızlı Ekstruder Film hattı ve tek kullanımlık P.E eldiven ebatlama makinaları yatırımı yapılmıştır.
 
2020 yılında BRC (British Retail Consortium) Belgelendirme çalışmalarına start verilmiştir.
 
1996 yılından günümüze, plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlayan GÜVEN FİLM gerçekleştirdiği yatırımlar ve sunduğu inovatif ürünler ile bir çok sektöre değer katmaya devam etmektedir.
 
Türkiye'nin önemli sanayi kentlerinden biri olan Manisa ilindeki Muradiye Organize Sanayi Bölgesi'nde 7500m2 alan üzerine kurulu modern tesisinde yatırımlarına hız kesmeden genç, dinamik ve yenilikçi yapısı ile ekonomiye, topluma ve çevreye değer katan ürün uygulamaları sayesinde sektöründe örenk teşkil eden firmalar arasında yer almaktadır.
 
Vizyonu, Yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve topluma üst düzeyde değer katabilen, çevre odaklı anlayış ile dünya standartlarındaki ürünleri müşterilerinin hizmetine sunabilen bir ambalaj şirketi olmaktır.